Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat, taşımacılık sektörünün önde  gelen firmaları arasında yer almaktadır. Evlerde, işyerlerinde veya ofislerde bulunan eşyalar kısa bir süre içerisinde farklı semtlere götürülmektedir. Nakil işlemleri öncesinde mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltuk takımları profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca paketleme işlemleri taşıma güvenliği açısından en az iki kat olacak bir şekilde yapılmaktadır. Kadıköy eden eve nakliyat, büro taşımacılığı, şirket taşımacılığı ve villa taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Kapalı kasa kamyonlara yüklenen eşyaların zarar görme ihtimali bulunmamaktadır. Ayrıca Göztepe, Merdiven köy gibi yakın semtlere de 4 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Firmamız acil araç taleplerini de kısa bir sürede karşılaşmaktadır.

Kadıköy Ev Taşıma

1+1, 2+1 gibi daireler Kadıköy ev taşıma firmamız tarafından profesyonel bir şekilde boşaltılmaktadır. Ayrıca dolaplar, eşya kabinlere veya televizyon üniteleri gibi hantal mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından sökülmektedir. Sökülen tüm parçalarda ambalajlanmakta ve daha sonra araçlara yerleştirilmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat ekipleri, tüm mobilyaların montajını gerçekleştirdikten sonra projeyi teslim etmektedir. Nakil sürecinde müşterilerimizin en ufak bir sorun ile karşılaşmaları veya zahmet çekmeleri söz konusu değildir. Ayrıca Kadıköy ev taşıma hizmetlerinin tamamı 1 iş günü içerisinde verilebilmektedir. Firmamız 4+1, 5+1 gibi daireler içinde depolama alanları geniş olan araç modelleri temin etmektedir. Kesinlikle sürekli git gel yapılarak zaman kaybedilmemektedir. Bünyemizden hizmet alan müşterilerimiz yüksek memnuniyetlerini dile getirmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları sayesinde parça eşyalar, ofis malzemeleri veya mobilyalar sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. 25 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız her zaman önceliğini nakil güvenliğine vermektedir. Ayrıca talep edilen tüm ilçelere ise Kadıköy ev taşıma firmamızın ekspertiz ekipleri yönlendirilmektedir. Parça eşyalar veya 1+0 daireler en geç 6 saat içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat ve şehir içi nakliyat gibi konularda da müşterilerine destek sağlamaktadır. Piyasa ortalamasına göre daha ekonomik bir hizmet sunan Kadıköy evden eve nakliye firmaları, her müşterisine özel olarak yüzde 10’luk bir indirim gerçekleştirmektedir.