Kadıköy Maltepe Nakliyat

Kadıköy Maltepe nakliyat firması, iki ilçe arasında günlük olarak sevkiyatlar düzenlemektedir. Parça eşyalar, ofis mobilyaları ve 1+1 gibi küçük dairelerde bulunan yükler aynı gün içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca taşınacak olan tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Özellikle de kırılgan malzemeler karton kolilerin içerisine yerleştirilmektedir. Kadıköy Maltepe arası nakliye ekonomik fiyatlar ile taşıma desteği sunmaktadır. İster 5+1 daireler isterse parça eşyalar hiç fark etmeksizin tüm hizmetler için montaj desteği de verilmektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyaların zarar görmemesi veya deforme olmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. Kadıköy Maltepe nakliyat, ofis taşıma başta olmak üzere kurumsal, banka ve şirket taşımacılığı gibi hizmetlerde vermektedir.

Kadıköy Maltepe Arası Ev Taşıma

1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde bulunan her türlü eşya, Kadıköy Maltepe arası ev taşıma firması tarafından istenilen adreslere götürülmektedir. Ağır dolaplar, kabinler veya baza başlıkları, nakliye sırasında zarar görmemesi için sökülmektedir. Tüm eşyaların montajı ise yine alanında uzman olan personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca herhangi bir maddi zararın yaşanması için sigortalı nakliye desteği de sunulmaktadır. Kadıköy Maltepe arası ev taşıma hizmetleri, yeni teknolojiler ile üretilmiş olan araçlarla verilmektedir. Firmamız büyük daireler içinde kamyon gibi geniş hacimli araçlar tahsis etmektedir. Kadıköy Maltepe arası nakliyat personelleri, perdeler, avizeler ve storlar içinde montaj desteği sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz daha zahmetsiz bir hizmet alarak, herhangi bir zorluk ile karşılaşmamaktadır.

Kadıköy Maltepe Nakliyat Firmaları

Kadıköy Maltepe nakliye firmaları, düşük fiyatlar ile hizmet vermektedir. Taşınması gereken eşyaların sayısı ne olursa olsun müşterilerimiz için yüzde 20 oranında indirimler gerçekleştirilmektedir. Site ve rezidans gibi binalar içinde asansörlü araç modelleri temin edilmektedir. Çift ve tek taraflı asansörlü evden eve nakliyat fiyatları da sektör ortalamasının altındadır. Maltepe Kadıköy arası nakliyat firmamız, paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemleri teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Özellikle de Kadıköy’ün tüm mahalle ve caddelerine aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Taşıma fiyatları ve maliyet hesaplamaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.