Kadıköy Nakliye Firmaları

Günümüzde nakliye hizmeti almak oldukça zor olmakla beraber yüksek fiyatlar ile karşı karşıya kalınmaktadır. Kadıköy nakliye firmaları tarafından sunulan hizmetler karşılığında istenilen paralar müşterilerimizin aile bütçelerini zorlamaktadır. Ancak şirketimiz ise gerek ev taşıma gerekse ofis taşıma hizmetlerinin tamamını makul rakamlar ile vermektedir. Öncellikle tüm eşyalar dikkatli ve risksiz bir şekilde paketlenmektedir. Dolaplar, kabinler veya perdeler içinde kutulama desteği sunulmaktadır. Kadıköy nakliye firmaları, paketlemenin yanı sıra montaj işlemleri içinde müşterilerine destek sağlamaktadır. Tüm ilçe ve semtlere de maksimum 2 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Taşınacak olan eşyalar aynı günde istenilen adreslere götürülmektedir. Bu sayede müşterimizin daha kısa sürede yeni düzenine kavuşması sağlanmaktadır.

Kadıköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kadıköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri, 15 kat yükseklikten oluşan binalar, rezidanslar veya siteler için verilmektedir. Taşıma işlemleri için kurgulanan vinç sistemleri sayesinde eşyalar insan gücüne maruz kalmadan indirilmekte veya binalara çıkarılmaktadır. Ayrıca Kadıköy evden eve nakliyat firmamızın asansör sistemleri 25 kat yüksekliğe kadar erişim sağlayabilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine de maksimum 2 gün içerisinde asansör desteği sunulmaktadır. Kadıköy nakliyat firmaları sayesinde eşyalar hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir.

Kadıköy Ofis Taşıma

Firmamız çalışma veya iş alanlarında bulunan mobilyalar için Kadıköy ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Mobilyalar başta olmak üzere bürolarda kullanılan tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca Kadıköy ofis taşıma hizmetleri sadece kurumsal araç modelleri ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız mobilyaların, toplantı salonlarının veya kitaplıkların montajı içinde marangoz ustaları temin etmektedir.

Kadıköy Nakliyat Firmaları Ücretleri

Firmamız Kadıköy nakliyat firmaları ücretleri açısından en ucuz hizmeti sunmaktadır. 1+1, 2+1 gibi daireler için de hiçbir şekilde araç yakıt masrafı talep edilmemektedir. Ümraniye, Fenerbahçe gibi yakın güzergahlara özel yüzde 40’lara varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız 51+1 gibi büyük daireler için koca koca araç modelleri temin etmektedir. Parça eşya taşıma, komple yük taşıma ve şehir içi ev taşıma hizmetlerinin tamamı ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçerek araç talebinde bulunabilirsiniz.