Kadıköy Nakliye Fiyatları

Kadıköy nakliye fiyatları, eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1+1 daireler ile 4+1 daireler bulunan eşyaların sayısı farklıdır. Söz konusu bu farklılık ise ücretlere yansıtılmaktadır. Firmamız, piyasada ki diğer nakliye firmalarına göre çok daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca Kadıköy nakliye fiyatları içerisinde işçilik ücretleri de yer almaktadır. Örneğin tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından paketlenmekte ve daha sonra araçlara yerleştirilmektedir. Taşıma işleminin tamamlanmasının ardında da marangoz ustalarımız devreye girmektedir. Mobilyalar, raf sistemleri veya dolaplar, müşterilerimizin talepleri neticesinde istenilen odalara yerleştirilmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat bahsi geçen işçilik desteği içinde ek bir ücret talep etmemektedir. Tüm daireler anahtar teslim olacak bir şekilde taşınmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliye ücretleri

Sektörde hizmet veren pek çok şirket Kadıköy evden eve nakliye fiyatları açısından farlı taleplerde bulunmaktadır. Ancak ucuz bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz ise acemi şirketlere denk gelmekte ve taşıma işlemleri sırasında ciddi maddi zararlar yaşanmaktadır. Bu nedenle de mağduriyet oluşmaktadır. Firmamız ise Kadıköy nakliye fiyatları ortalamasına göre en ucuz hizmeti sunmaktadır. Uygulamalar sırasında da eşyaların çizilmesi dahi söz konusu değildir. Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak adına yüzde 20’lere varan indirimlerde yapılmaktadır. Ofis taşıma, parça eşya taşıma, villa taşıma gibi tüm hizmetler ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Kadıköy evden eve nakliye ücretleri hakkında net bilgiler verilebilmesi içinde İstanbul’un tüm ilçelerine ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir.

Kadıköy Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Taşıma ücretleri veya Kadıköy nakliye ücretleri birçok nedene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak sektörde bulunan komisyoncular yüzünden bahsi geçen fiyatlar bir hayli yükselmektedir. Bu komisyoncular almış olduğu işlere başka firmalara devretmektedir. Aradı ki komisyon ücreti ise müşterilerimize yüklenmektedir. Şirketimiz için böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Tüm hizmetler kendi ustalarımız ve kamyonlarımız ile verilmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat, 20 kilometreyi aşmayan güzergahlar içinde mazot ücreti talep etmemektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve hem sorunsuz hem de kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca tüm adreslere 2 saat içerisinde ulaşılmaktadır