Kadıköy Ofis Taşıma

Her şirket ve işyeri belirli dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Özellikle de büro gibi çalışma alanlarında bulunan eşyalar, farklı adreslere götürülmektedir. Ancak bu götürülmesi işlemi sırasında yapılan yanlış uygulamalar nedeniyle eşyalar zarar görmektedir. Sektörün en kaliteli hizmetini veren Kadıköy ofis taşıma firmamız nakliye işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yılların ermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm mobilyaları sıfır risk ve hata ile nakil etmektedir. Ayrıca ofis, şirket taşımacılığı gibi kurumsal hizmetler sadece K3 belgesine sahip olan araç modellerimiz ile verilmektedir. Kadıköy ofis taşıma personelleri, paketleme, montaj gibi uygulamaları da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. En küçük bir malzemenin zarar görme ihtimali bulunmamaktadır.

Kadıköy Ofis Nakliye Firmaları

Kadıköy ofis nakliye firmaları tercihinde hassas olan müşterilerimiz kurumsal taşımacılık şirketleri arayışına girmektedir. Çalışma alanlarında bulunan deri koltuklar, masalar veya raf sistemleri nazik ürün modelleri kategorisindedir. Ayrıca bu gibi mobilyaların ağır darbelere maruz kalması durumunda maddi hasarlar yaşanabilmektedir. Kadıköy ofis taşıma firmamız tarafından sunulan üst düzey paketleme desteği sayesinde ise bahsi geçen sorunların yaşanması söz konusu değildir. Firmamız büyük şirketleri bile maksimum 1 iş günü içerisinde taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Bünyemize ait olan kamyon ve kamyonet gibi araçlar sayesinde tonlarca mobilyaları güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Kadıköy ofis nakliye firmaları, yaşanacak maddi kayıplara karşı da tüm yükleri sigortalanmaktadır. Alınan önlemlere rağmen meydana gelen maddi hasarlar müşterilerimize yansıtılmamaktadır.

Kadıköy Ofis Taşıma Fiyatları

Kadıköy ofis taşıma fiyatları, büroların büyüklüğüne, eşyaların taşınacağı ilçelerin uzaklığına ve yük sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak bazı firmalar 1+1 ofislere bile yüksek maliyetler çıkarmakla beraber paketleme, montaj hizmetleri içinde ekstra ücretler talep etmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamız kesinlikle anlaşılmışın haricinde kalan bir para talep etmemektedir. Ayrıca Kadıköy ofis taşımacılığı hizmetlerinin tamamı makul rakamlar ile verilmektedir. Yakın güzergahlar içinde mazot veya araç ücreti istenmemektedir. Firmamız her şart ve koşulda ekonomik hizmet anlayışını sergilemekle beraber yüksek bir oranda müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.