Ulusoy ile Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti alın. Firmamız Bostancı Nakliyat firması olarak Bağdat caddesi üzerindeki ofisinden hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın söküm paketleme ve tekrar kurulum hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Bostancı Nakliyat firmaları arasında lider olan firmamız en iyi kaliteye sahiptir. Eşyaların taşınması ve paketlenmesi sürecini profesyonel olarak yapıyoruz. Taşınma sürecinde ve sonrasında müşterilerimize desteğimizi devam ettiriyoruz. Bununla beraber taşınma öncesi ücretsiz ekspertizimiz mevcut. Bu hizmetimiz sayesinde bizimle anlaşmadan önce yanınıza çağırabilirsiniz. Bu sayede net bir fiyat çalışması alabilirsiniz. Aynı zamanda eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı konusunda net bilgiler alabilirsiniz. Bostancı Evden Eve Nakliyat şirketi olan Ulusoy ile içiniz rahat taşının. Sadece ev değil ofis taşıma hizmetimiz de mevcut. Tek yapmanız gereken Ulusoy Nakliyat ile iletişim kurarak taşınması gereken eşyalarınızın olduğunu söylemek.

Bostancı Nakliyat

Ev taşıma ve ofis taşıma sistemlerimiz profesyoneldir. Bostancı Nakliyat şirketi olarak burada tam profesyonel hizmet sunuyoruz. Bostancı evden eve nakliyat için firmamızla istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Ev taşıma için bütün donanıma sahibiz. aynı zamanda personellerimiz de en iyileri arasından seçilmektedir. Tam kadro hizmetimiz sayesinde bizden sonra herhangi bir işçilik ya da ustalığa ihtiyaç duymadan yeni adresinize taşınabilirsiniz. Kurumsallığını tamamlamış ve aynı zamanda tam profesyonel şirketimizle çalışabilirsiniz. İletişim ofisimiz Bostancı Bağdat caddesi üzerindedir. Yıllardır aynı yerde olan ofisimiz ile çevrede tanınan bilinen esnaf olduk. Bostancı nakliyat dediği zaman akla gelen ilk firmayız. Aynı zamanda Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak hizmetinize hazırız. Kesintisiz ve tam kadro hizmet için bizimle iletişim kurun.

Ev taşıma için size gönderdiğimiz ekiplerimiz tam kadrodur. Kadrolarımızın tamamı sigortalı ve sabit kadroludur. Her ekibimizin başında bir ekip şefi bulunmaktadır. Ekip şefimiz işinizi sizin adınıza takip etmektedir. İşin gidişatını ve olası aksi durumları takip etmektedir. Taşınma sırasında oluşabilecek en küçük aksiliği firmamıza bildirebilirsiniz. Aynı zamanda olay yerinde olan ekip şefimize de bildirebilirsiniz. Anında müdahale ile eksik olan ya da ters giden durumu düzeltiyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet sadece taşınma sürecinde değildir. Aynı zamanda taşınmadan sonra da devam ediyor.

Evden Eve Nakliyat Bostancı

Şehirler arası evden eve nakliyat Bostancı hizmetimiz mevcut. Sadece şehir içi değil aynı zamanda şehirler arası nakliyat hizmetimiz de mevcut. Bostancı evden eve nakliyat için bizi seçin. Biz şehir içi ve şehirler arası nakliyat olarak size en iyisini kesinlikle sunacağız. Aynı zamanda sadece hasarsız taşıma değil temiz taşıma da yapıyoruz. Size eşyalarınızın temiz ve sorunsuz taşınacağını garanti ediyoruz. Özellikle pandemi sürecinde temizlik kurallarına uygun nakliyat hizmeti çok önemli. Biz de temizlik kurallarına uygun taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesi için gönderdiğimiz malzemeler sorunsuzdur. Müşteriye özel malzeme gönderiyoruz. Tek seferlik olan bu malzemeler sayesinde eşyalarınız temiz taşınıyor. Sizin için en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Bunu sadece lafta değil özde de belirtiyoruz. Öncesinde gelip keşif yaptıktan sonra yerinde sözleşme yapıyoruz. Sözleşmemizde eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı açıkça yazmaktadır

Bostancı Evden Eve Nakliyat Kaç TL?

Ev taşıma ücretlerimiz piyasaya göre ekonomiktir. Taşınmadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Fiyatlarımız 1200TL den başlamaktadır.

Kaç kişi eşya taşıyor?

Eşyalarınızın yoğunluk ve miktarına göre taşıma personeli sayısı değişmektedir. En az ekiplerimiz 2 kişiden oluşup 20 kişiye kadar çıkabiliyor.

Nakliye hizmetiniz sigortalı mı?

Taşınmadan önce kesinlikle eşyalarınızın tamamını geniş kapsamlı olarak sigortalıyoruz.