Eşya Depolama

Eşya Depolama Kadıköy firması Ulusoy ile eşyalarınızın tamamını ya da bir bölümünü sizin için koruma altına alıyoruz. Depolarımızın hepsi güvenlik kontörlünde ve temizlik kurallarına uygun alanlardır. Eşyalarınızın depolarda ne kadar kalacağını siz belirliyorsunuz. İstediğiniz kadar eşyayı istediğiniz süre boyunca depolarımızda tutabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Kadıköy

Ev eşyası depolama Kadıköy içerisinde isteyen müşterilerimiz için çok uygun ve ekonomik fiyatlarla sunuluyor. Depolarımızın tamamı oda sistemli olup müşterilerimize özel alanlardan oluşmaktadır. Eşyanızı size ait odalarda saklıyoruz. Bu odalarımızda havalandırma ve nem koruması mevcuttur. Depo kiralarımız normal fiyatlardan daha uygundur. Verdiğimiz hizmet kalitesi yüksektir. Ayrıca depolama alanlarımız tesis şeklinde olup müşteriye özeldir. Depo alanlarımız kendimize yani firmamıza aittir. Kiralanmış ya da kullanım hakimiyeti bize ait olmayan alanlar değildir.

Siz isteyin biz sizin için depo alanı oluşturalım. Eşya miktarınız ne olursa olsun, mutlaka size uygun alanımız vardır. Eşyalarınızı sizin belirttiğiniz adresten alıp ve sizin istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Yıllar sonra bile eşyalarınızı hiç bir hasar ve sorun oluşmadan yeni adresinize getirip kuruyoruz.

Kadıköy Nakliyat

Gallery

Kadıköy Evden Eve Nakliyat