Kadıköy Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık hizmetlerimizde Kadıköy ofis taşıma, banka taşıma gibi özel yerlerin büyüklüğüne göre iş hacmi ve hizmet şekli farklılık gösteriyor. İster okul banka, hastane ya da dershane olsun, isterseniz de, kamu kurum ya da kuruluşlar olsun, bu alanların taşınması zaman, kalite ve güven ile endeksli olduğu için, yapılacak taşıma işlemlerinin özverili ve titizlikle yapılması gerekir. Taşıma işlemlerinin gelişi güzel yapılamaması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Ancak kurumsal taşımacılıkta bu özen ve hassasiyet iki kat daha önemlidir. Kurumsal taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken en önemli nokta eşyaların özel bir şekilde paketlenmesi. Bu anlamda kullanılan ambalajlama malzemelerinin kaliteli olması ve eşyaları paketleyen personellerinin de işini ehli olması çok önemlidir. Kadıköy ofis taşıma ve kurumsal taşıma firmamız gerek personelin tecrübeli oluşu bakımından gerekse ambalajlama malzemeleri bakımından Avrupa standartlarına uygun ambalajlama malzemeleri ile hizmet vermektedir.

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız başta olmak üzere tüm nakliyat firmaları her ne olursa olsun siz değerli müşterilerimizin nakliye işlerini titiz ve özverili bir şekilde sunmakla mükelleftir. Fakat ne yazık ki, son zamanlarda hızla türeyen ve güvenilir olup olmadığı belli bile olmayan nakliyat firmaları müşteriye yaşattığı hayal kırıkları, müşterilerin taşınma işine kara kara düşünmelerine ve hizmet alırken nakliye firmasına endişe ile bakmalarına sebebiyet vermiştir.

Kadıköy ofis taşıma ve kurumsal taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerinin verilmesi mecburidir. Çünkü ücretsiz ekspertiz taşınacak eşyalarınızın cinsini boyutunu, ihtiyaç duyulan personelleri ve kullanacak ekipmanları ve uygun taşıma aracı tespit etmesi gerekmektedir. Kadıköy nakliyat firmamızda uzun yıllardır, nakliye sektöründe yer almakta ve kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekte olduğu için taşımacılık sektöründe liderlik unvanına sahip olmuştur. Nakliyat firmamızda çalışan tüm uzman personellerimiz firmamız tarafınca sigortalı olup, her ay uzmanlar tarafından eğitime tabi tutulmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına elimizden gelenin daha da fazlasını yapma çabası içindeyiz.