Kadıköy nakliyat; nakliyat sektöründe yılların verdiği deneyim ve kusursuz çalışma prensibimiz ile İstanbul Kadıköy ve çevresindeki halkımıza nasıl daha iyi ve güvenilir hizmet verebilmek ilk öncülüğümüzdür

Taşınacağınız zaman taşınma sırasında ne gibi konulara dikkat edeceğiniz ile ilgili konuları firmamızdan yeteri kadar öğreneceksiniz. Siz değerli müşterilerimiz hangi tip nakliyat hizmeti almak istiyorsa, o konuda sizlere profesyonelce destek verme çabası içerisindeyiz. Bir nakliyat firması olarak, taşınma sırasında aradığınız her şeyi firmamızın size verdiği hizmetlerden bulacaksınız. Çünkü firmamız her türlü taşıma ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede olup, kadromuzda çalışan tüm elemanlarımız da iyi eğitim almış profesyonel işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

Tam donanımlı geniş araç filomuzla siz değerli müşterilerimize nakliyat hizmeti veren firmamızdan hizmet alan siz değerli müşterilerimiz, ayrıcalıklı olmanın farkını doya doya yaşayacaksınız. Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta olup, taşınacak tüm A’ dan Z’ ye eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalamaktadır. Eşyalarınız taşıma esnasında en ufak hasara maruz kaldığı durumlarda profesyonel sigorta kurumları tarafından sorunsuzca telafi edilecektir. Ayrıca mobilyalarınız ya da beyaz eşya gibi elektronik cihazlarınızın montajı ve de-montajı, paketlenmesi ve depolanması da şirketimizdeki elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kadıköy Nakliyat firması olarak, Kadıköy evden eve taşımacılık, Kadıköy ilden ile taşımacılık, Kadıköy ofis taşıma, banka taşıma, otel taşıma fabrika taşıma gibi pek çok alanda taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Taşıma işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilmek için, firma olarak bünyemizdeki tüm imkânları seferber ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği bilgiler doğrultusunda uygun fiyat teklifi veriyoruz. Gerektiği durumlarda evinizin bulunduğu yeri ve eşyalarınızı önceden görerek, bir fiyat sunuyoruz. Taşınma hizmeti ile ilgili en ince detaylar taşınma öncesinde siz değerli müşterilerimiz konuşarak anlaşmaya varıyoruz.

Anlaşma sırasında Kadıköy evden eve nakliyat taşıma sözleşmesi imzalanarak size uygun bir tarih belirleniyor ve taşınma gününüzü bekliyoruz. Sizinle beraber kararlaştırdığımız tarihten bir iki gün önce sizinle irtibata geçerek nakliyatın detaylarını yeniden gözden geçiriyoruz. Taşınacağınız tarih geldiğinde profesyonel kadromuz tam donanımlı taşıma araçlarımızla adreslerine gelerek tüm eşyalarınızı söküp paketleyip taşınacağınız adrese en kısa zamanda güvenli bir şekilde taşımaktadır. Eğer eşyalarınız çok fazla ise ve bir günde paketlenmeyecek ise, o zaman taşıma ekibimiz taşınma tarihinden bir gün önce adreslerinize ulaşarak, eşyalarınız söküp paketlemesini yaparak, taşınacağınız tarihe hazır tutmaktadırlar.

Her geçen zaman diliminde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Kadıköy nakliyat taşıma alanında doğru yolda olduğunu müşteri yoğunluğu ile ispat etmektedir. Planlı ve programlı çalışan profesyonel ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kadıköy evden eve nakliyat firmamız, çoğu nakliyat firmalarının yapmış olduğu gibi nakliye işlemlerinde taşınacak eşyalarınıza sınır koymadan ve bütün eşyalarınızı ambalajlı bir şekilde taşımaktayız. Modern teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve tam donanımlı araç filolarımız ile her tür taşıma, ihtiyaçlarınıza profesyonel personellerimiz ile kurumsal çözümler sunmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bu yana, sigortalı, ekspertizli ve asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Asansörlü taşımacılık hizmetimiz, birinci kattan yüksek binalarınıza taşınacak tüm eşyalarınızı asansörlü nakliyat araçları ile uygun fiyatlı sigortalı, garantili ve sözleşmeli bir şekilde taşınma işlemidir. Eminiz ki, bu tip taşınma hizmetinde firmamızdan çok siz karlı çıkacaksınız. Firmamız asansörlü taşıma araçları sayesinde eşyalarınızı 15. Kata kadar güvenle taşımaktadır. Asansörlü araçlarımız yaklaşık 2 tona kadar yükü kaldırma özelliğine sahiptir. Asansörlü taşımacılık evinizin balkonundan taşınmakta olup, bu sayede bina iç dekorasyonları ve eşyalarınızın hasar görmesi ve taşınmadan kaynaklanan gürültü kirliliğinden yeni komşularınızın rahatsız olmasını engellemiş oluyorsunuz.