Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat Kadıköy’den bütün Türkiye’ye açılan kapınız. Eşyalarınızı ülkemiz üzerindeki her noktaya taşınması ve kurulumun yapılması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Araçlarımızın eşya taşıma için özel olarak tasarlanmış olması sayesinde nakliye sırasında yolda hasar alma durumunu engelliyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ve yeni model araçlarımızla gideceğimiz mesafe ne kadar uzak olursa olsun, hiç zaman kaybı yaşatmadan eşyalarınızı teslim ediyoruz.

Ulusoy Nakliyat İle Çalışın

Eşyalarınızı uzun yol gidiş ve geridönüş trafiğine göre ayarlıyor ve paketliyoruz. Kullandığımız paketleme malzemelerinin tamamı profesyoneldir. Eşyalarınızın hassasiyet durumlar ve ağırlıklarına göre kullanılan ambalaj ürünü değişiklik gösterebilir. Buradaki asıl amaç eşyaların hasar almasını engelleyecek bir ambalaj yapabilmek ve aynı zamanda temizlik kurallarına uygun hizmet sunabilmektir.

İstediğiniz noktaya eşyalarınızın taşınma işini yapabiliyoruz. Firmamızın Türkiye üzerinde 17 şubesi var. Bu şubelerimiz sayesinde nereye taşınırsanız taşının daha ekonomik fiyatlar çıkarabiliyoruz. Hem şehirler arası nakliyat fiyatlarımız ekonomik hem de taşıma koşullarımız en iyisidir. Taşınırken en ince ayrıntıya kadar hesaplama yapıyoruz. Bu hesaplama sadece ticari çıkarlar üzerinde değildir. Bunu yaparken kesinlikle eşyaların sağlıklı ve istenilen sürede teslim edilerek kurulumun yapılması en önemli noktadır.

Nakliyat Araçlarımız

Araçlarımız eşya taşımacılığı için özel olarak tasarlanmıştır. Eşya miktarına göre yola çıkaracağımız araçlarımızın boyutları değişmektedir. Kasa ölçülerimiz en çok eşya alabilecek şekilde sürekli olarak tasarlanmıştır. Uzun yola çıkarken bir aracın, müşterinin eşyasının tamamını almasını isteriz. Bu yüzden ekspertiz sırasında eşyalarınız için en uygun olacak aracımızı seçmekte ve hizmetinize sunmaktayız.

Kadıköy Nakliyat

Gallery

Kadıköy Evden Eve Nakliyat